Mišić: Penal? Mi smo jedan mali klub kojem ovo mogu napraviti

Champions League 2. lis 202423:37 0 komentara
AP Photo/Darko Bandic via Guliver

Veznjak Dinama je kritizirao njemačkog suca.

U dvoboju 2. kola Lige prvaka nogometaši Dinama i Monaca su u Zagrebu odigrali 2-2 (1-0).

Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2-0. Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića, a u 90. minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Utakmicu je komentirao Josip Mišić:

“Odigrali smo odličnu utakmicu, radili smo sve što smo se dogovorili. Poveli smo 2:0 i nažalost nije nam bilo dovoljno. Na Petkoviću nije bio penal, a na njihovom igraču jest. Mi smo jedan mali klub kojem mogu ovo napraviti. Taktički smo bili odlični, nisu nam praktički ništa stvorili. Imali smo velik rezultatski pad. Pokazali smo prošlo kolo i danas da možemo. Moramo igrati kao danas i mislim da će pobjede doći. Trener želi karakternu ekipu koja igra jednostavno. Kvalitetu znamo da imamo i rezultati će doći. Salzburg na m je sljedeći, nije dobro krenuo u sezonu, kao ni mi. Moramo im pokušati uzeti tri boda.”