Loš dan za Vatrenog: Ozlijedio se, a njegov klub seli u niži rang

Nogomet 19. svi 202417:59 0 komentara
xNicolòxCampox via Guliver

Nogometaši Frosinonea korak su do ostanka u elitnom razredu talijanskog nogometa nakon što su u susretu 37. kola na gostovanju pobijedili Monzu sa 1-0 što su loše vijesti za Sassuolo, klub Martina Erlića.

Gol odluke zabio je Walid Cheddira u devetoj minuti. Frosinone kolo prije kraja ima 35 bodova, dva više od Empolija na 18. poziciji.

Rezultati iz Monze i Udina označili su kraja nadanja za Erlićev Sassuolo koji nakon 11 prvoligaških godina seli u Serie B.

U prvom nedjeljnom susretu Sassuolo je kod kuće, u još jednom derbiju začelja, izgubio od Cagliarija sa 0-2.

Hrvatski nogometaš Martin Erlić je igrao za Sassuolo do 20. minute kada je zamijenjen zbog ozljede. Već se na početku utakmice držao za zadnju ložu, a morao je izaći nakon što je završio na travi.

U nedjelju se još sastaju Inter – Lazio, te Roma – Genoa, dok će u ponedjeljak igrati Salernitana – Verona, te Bologna – Juventus.

Uoči zadnjeg kola poznata su dva putnika u niži rang natjecanja, to su već od ranije otpisana Salernitana, te Sassuolo.