Lijepi golovi u pobjedi Reala, Modriću se piše asistencija

Nogomet 5. lis 202423:17 0 komentara
AP Photo/Alessandra Tarantino via Guliver Images

Nogometaši Reala slavili su u derbiju 9. kola Španjolske lige na svom Bernabeu protiv Villareala s 2-0, a asistenciju za prvi gol domaćina ubilježio je Luka Modrić.

Modrić je u 14. minuti izveo udarac s kuta i u očito uigranoj akciji pronašao Fedea Valverdea, koji udarcem izvana pogađa mrežu Villareala.

Pobjedu je potvrdio u 73. minuti Vinicius na dodavanje Valverdea, dok su gosti najbolju priliku propustili u 16. minuti kada je Nicolas Pepe pogodio gredu. Pobjedu je malo pokvarila teška ozljeda koljena Danya Carvajala u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Modrić je izašao u sudačkoj nadoknadi, a Real se iskupio za europski poraz od Lillea u utorak.

“Kraljevski klub” se sada na vrhu s 21 bodom izjednačio s vodećom Barcelonom, koja ima utakmicu manje. Villareal je treći s 17 bodova.