Adana protiv Osijeka, pobjedu im donio bivši igrač Gorice!

Konferencijska liga 3. kol 202322:04 0 komentara
xAncaxTepeix via Guliver Image

Osijek je doznao svog protivnika u trećem pretkolu Konferencijske lige.

Bit će to turska momčad Adana Demirspor koja je večeras bila bolja od Cluja 2:1. Nakon 1:1 u prvoj utakmici, turski sastav je u uzvratu došao do pobjede 2:1 te će igrati protiv Osijeka.

Vodstvo Adani donio je Akintola u 43. minuti, a s tih 1:0 otišlo se na predah. Loše vijesti zatekle su Adanu u 63. minuti kada je pocrvenio Gravillon, a još lošije pet minuta kasnije kada je iz penala precizan bio Mogos.

I kada se na jugu Turske činilo da ćemo gledati produžetke ukazao se bivši igrač Gorice, Cherif Ndiaye i golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade svom sastavu osigurao dvoboj s Bijelo plavima.

Ta će utakmica biti odigrana 10. kolovoza u Adani, a uzvrat je na rasporedu 17. kolovoza na osječkoj Opus Areni.