Kakva ludnica – osam golova u 100 minuta igre!

Nogomet 18. velj 202220:42 > 20:44
Ulrik Pedersen/CSM.(Credit Image: © Ulrik Pedersen/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Fenomenalnu utakmicu odigrali su u 26. kolu turske Superlige Konyaspor i Kasimpasa. Poslije čak deset minuta sudačke nadoknade završilo je 4:4...

Na poluvremenu je Konyaspor vodio 2:1 golovima Amiltona (28.) i Rahmanovića (40.) nakon što su poveli gosti preko Ouanesa (7.).

U drugom je poluvremenu uslijedilo pravo ludilo. Bivši igrač Osijeka Haris Hajradinović izjednačio je na 2:2 odmah u prvoj minuti, tek što je ušao u igru, Konyaspor je potom poveo u 52. (Dikmen), da bi Kasimpasa opet izjednačila na 3:3 iz penala Bozoka u 60. minuti.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Kasimpasa je povela 4:3 golom Mabila, da bi u čak desetoj minuti sudačke nadoknade bivši igrač Splita Sokol Cikalleshi s bijele točke postavio konačnih 4:4.

Ovim remijem Konyaspor ostaje drugoplasirani u poretku s 49 bodova, što je 11 manje od vodećeg Trabzonspora i šest više od trećeplasiranog Basaksehira, dok je Kasimpasa 13. s 29 bodova.