Inter rutinski slavio protiv Lazija, dodatnu su se odvojili na vrhu

Nogomet 17. pro 202323:37 0 komentara
AP Photo/Andrew Medichini via Guliver

Nogometaši Intera povećali su svoju prednost na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva na četiri boda ispred drugog Juventusa sigurnom 2-0 (1-0) gostujćom pobjedom protiv ove sezone mediokritetskog Lazija u Rimu.

Inter je do prednosti stigao pred kraj prvog poluvremena kada je Lautaro Martinez u 40. minuti iskoristio katastrofalnu pogrešku Marušića koji je u pokušaju vraćanja lopte svom vrataru Provedelu idealno proigrao najboljeg strijelca lige koji je takav poklon spremno pretvorio u pogodak.

Pitanje pobjednika riješeno je u 66. minuti kada se Thuram odlično snašao u suparničkom kaznenom prostoru i poslao još jednu loptu iza leđa Provedela.