Inter gubio 3:0 protiv Benfice, na kraju došao do boda!

Champions League 29. stu 202323:20 0 komentara
AP Photo/Armando Franca via Guliver

'Kiša golova' u Lisabonu!

U skupini D je i prije pretposljednjeg kola bilo jasno da dalje idu Inter i Real Sociedad, a u petom kolu Inter je sigurno plovio prema ružnom porazu na Luz stadionu u Lisabonu. Posljednjeplasirana Benfica vodila je 3-0 na poluvremenu, no ogled je završio bez pobjednika 3-3.

Tri pogotka dala je Benfica u prvom dijelu i sva tri je potpisao Joao Mario, nekadašnji igrač Intera, koji je neumoljivo tresao mrežu u 5., 13. i 34. minuti.

No, u nastavku je Inter uzvratio istom mjerom. Strijelci su bili Arnautović u 51., Frattesi u 58. i Sanchez iz jedanaesterca u 72. minuti za konačnih 3-3.

Hrvatski nogometaš Petar Musa od 79. minute je zaigrao za Benficu koja još uvijek može biti treća na ljestvici, ali u zadnjem kolu mora pobijediti RB Salzburg u gostima s tri pogotka razlike.

U zadnjem kolu će se odlučivati i o pobjedniku ove skupine jer Inter i Real Sociedad imaju isti broj bodova.