Ristovski: Svi žele igrati nogomet danas, imali smo sreće što je Zagorac obranio penal

Hrvatska 30. stu 202318:46 0 komentara
xGonzalesxPhoto MarioxDiazxRaserox via Guliver

Nakon pobjede Dinama u Astani u 5. kolu Konferencijske lige (2:0) svoja razmišljanja otkrio je Stefan Ristovski.

“Prije svega čestitam momcima na teških 90 minuta. Prvo poluvrijeme možda jesmo što prije htjeli doći do gola. Imali smo sreće što je Zagorac obranio penal. Morali smo biti fokusirani. Karakter je presudio. Idemo dalje, moramo to potvrditi protiv Ballkanija. Nadam se prolasku”, rekao je Stefan Ristovski pa dodao:

“Svi žele igrati nogomet danas, i Astana želi proći dalje. Naravno da će imati šanse. Bili smo dosta otvoreni u prvom dijelu, što su oni dobro koristili. U nastavku smo bili bolji. Zadržali smo loptu i bio je dobar protok, mislim da je to presudilo.

Srećom, nije bilo ništa ozbiljno. Mislio sam i ja da se neću vratiti, ali nije bilo ništa ozbiljno. Eto, takav sam”, komentirao je Ristovski svoj sudar iz prvog poluvremena.