Labrović nakon pobjede nad Hajdukom: ‘Mislim da možemo do titule’

Hrvatska 28. sij 202420:30 0 komentara
Jonathan Moscrop / Sportimage via Guliver Images

Kapetan Rijeke i golman momčadi s Kvarnera, Nediljko Labrović, otkrio je razmišljanja nakon velike pobjede na Poljudu protiv Hajduka (2:1) u sklopu 20. kola HNL-a.

Hajduk je poveo u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, a Rijeka je u drugom poluvremenu preokrenula sjajnim golovima Jorgea Obregona i Lindona Selahija. Rijeka je prva na ljestvici s 41 bodom, a isto toliko ima i drugoplasirani Hajduk.

“Odigrali smo jako kompaktnu utakmicu, drugo poluvrijeme je bilo puno bolje od prvog. Bio je ovo dobar derbi za gledatelje. Nismo dovoljno dobri bili u duelima u prvom dijelu. Mislim da je trener pogodio s izmjenama u drugom poluvremenu.

Jako smo kvalitetna momčad, prvo mjesto je izazov za nas. Prije početka sezone smo rekli da idemo kolo po kolo, utakmicu po utakmicu i možemo do naslova”, rekao je kapetan Rijeke Nediljko Labrović nakon okršaja na Poljudu.