Hajduk bez Livaje remizirao sa Zrinjskim, zabili bivši napadač Dinama i Nikola Kalinić

Hrvatska 22. ožu 202419:24 0 komentara
Vlado Kos CROPIX via Guliver Images

U ligaškoj pauzi Hajduk je otputovao preko granice, u Mostar, na prijateljski ogled sa Zrinjskim. Završilo je bez pobjednika (1:1).

Oba su gola postignuta u prvih desetak minuta. Zrinjski je poveo već u trećoj golom Marija Ćuže, nekadašnjeg napadača Dinama. Hajduk je izjednačio u 13. nakon ubačaja s krila i asistencije Krovinovića za Nikolu Kalinića koji je pogodio s pet metara.

Do kraja prvog poluvremena Hajduku je poništen gol Pukštasa iz dvojbenog zaleđa, a i gol Zrinjskog nije vrijedio iz istog razloga (Ćuže).

Bilo je obostranih prilika i u drugom poluvremenu, ali rezultat se više nije mijenjao. Trener Hajduka Mislav Karoglan u finišu je utakmice priliku dao i nekolicini juniora.

Hajduk, lišen usluga Marka Livaje koji nije bio u zapisniku iako je otputovao s momčadi u Mostar, igrao je u sastavu: L. Kalinić – Moufi (od 82. Krstanović), Ferro (od 63. Jurić-Petrašilo), Mikanović (od 89. Mlačić), Hrgović – Odjidja-Ofoe, Pukštas, Krovinović (od 82. Skelin) – Brekalo (od 46. Dajaku), Sahiti (od 89. Bobanović), N. Kalinić (od 46. Čuić, od 82. Bačić)