Bundesliga 4. velj 202318:14 > 18:16 0 komentara

Amerikanac Jordan iz Union Berlina je postigao gol u 84. minuti za konačnih 2:1 i domaću pobjedu nad Mainzom i poslao klub iz Berlina na vrh Bundeslige s četvrtom uzastopnom ligaškom pobjedom.

Union vodi s 39 bodova iz 19 utakmica, dva boda i utakmicu više ispred Bayern Münchena, koji gostuje kod VfL Wolfsburga u nedjelju.

Union je neporažen kod kuće ove sezone, a sada je zabilježio dvije prvenstvene pobjede više od Bayerna. Domaćini su snažno započeli i poveli preko Kevina Behrensa, da bi Mainz u 78. minuti dobio penal zbog igranja rukom, a Marcus Ingvartsen pogodio je za izjednačenje.

Unionu je trebalo samo šest minuta da zabije za pobjedu golom Jordana iz blizine. Josip Juranović je ostao na klupi Uniona.