Bundesliga 19. kol 202317:44 0 komentara

Nakon otvaranja Bundeslige između Werdera i Bayerna, danas smo dobili nove sjajne utakmice.

Freiburg je slavio na gostovanju Hoffenheimu 2:1. Autogolom Attila Szalai je donio prednost Freiburgu, a u završnici prvog dijela na za 2:0 pogodio je Sallai. Hoffenheim je u drugom poluvremenu samo smanjio preko Kabaka. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je cijelu utakmicu u redovima domaće ekipe.

Najlakši posao imao je Stuttgart, koji je savladao Bochum 5:0. Goste je načeo Guirassy, a dotukli su ih Zagadou, dva puta Silas i na kraju još jednom Guirassy.

Wolfsburg je sve dileme protiv novog bundesligaša Heidenheima riješio u prvom poluvremenu. Danac Wind je bio dva puta precizan za tri boda za ekipu koju predvodi sa klupe Niko Kovač. Debitirao je i hrvatski veznjak Lovro Majer koji je imao odličnu šansu nakon skoro pola sata igre, a igrao je sve do 66. minute.