Bulat: Ne znam zašto smo se povukli, bili smo bolji, ali…

Champions League 16. kol 20239:14 0 komentara
AP Photo/Ian Walton via Guliver Images

Dinamo je odigrao sjajno prvo poluvrijeme i vodio fantastičnim golom Marka Bulata, no u drugom dijelu uslijedio je veliki pad i preokret Grka koji su pobijedili s 2-1.

“Imali smo jako dobre periode igre. Bili smo kompaktni i agresivni. I onda izađemo drugo poluvrijeme k’o da nemamo glavu i rep. Ne znam zašto smo se povukli. Mogli smo primiti još golova. Razočarani smo. Ali treba dignuti glavu gore. Hvala navijačima na podršci. Prvo poluvrijeme protiv AEK-a nam mora biti ogledalo za dalje”, rekao je Bulat nakon utakmice.

“Sigurno da je gol bio dobar. Vježbao sam na treningu slobodnjake s Petkovićem i Baturinom. Na mene je došao red i stvarno sam je dobro stisnuo. To ide sad u prošlost i sad se moramo okrenuti prema uzvratnoj utakmici.

Odgodili smo HNL i nismo tjedan dana imali nikakvu utakmicu. Sve događaje smo pokušali staviti sa strane, ali ipak sve to ima utjecaj na nas. Nismo bili u nekom ritmu, imali smo slobodan dan i samo jedan trening.

U Ateni će sigurno biti vatrena atmosfera. Neće nam biti lako, ali mi smo jako dobra momčad. Prvo poluvrijeme smo bili fenomenalni i u svlačionici smo rekli da smo duplo bolji od njih. I onda – blackout drugo poluvrijeme. Ali siguran sam da ćemo u Ateni izvući pozitivan rezultat”, rekao je Dinamov veznjak.