Bilić u zadnja tri kola bez pobjede

Nogomet 22. pro 202113:15 > 13:18 0 komentara
AP Photo/Frank Augstein

U utakmici 18. kola kineskog prvenstva klub bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića, Beijing Guoan, kod kuće je remizirao 2:2 sa Shenzhenom. Pobjedu je Bilićeva momčad ispustila u 89.

Prvi gol na utakmici pao je u 10. minuti. Za Beijing bio je precizan Anderson. Prvi crveni karton na utakmici za goste dobio je Zhou već u 13. minuti. Šest minuta kasnije i igrač Bilićeve momčadi Jin Pengxiang isključen je s utakmice.

U poluvrijeme su tako obje momčadi krenule s desetoricom. U 62. minuti za izjednačenje zabio je Kardec Alan. Za 2:1 domaćina u 70. zabio je Zhang Yuning. Posljednji gol na utakmici za izjednačenje zabio je u 89. LI Yuanyi.

Bilićeva momčad je zadnja tri kola bez pobjede. Izgubili su 5:0 u gostima kod Guangzhoua i 2:1 također u gostima od Shandong Taishana.

Na tablici je Beijing šesti na ljestvici prvenstva s 28 bodova.

Biliću ugovor s Beijingom ističe u prosincu iduće godine. Već se spominje među imenima za klupu Fenerbahčea.