Bayern gubio od fenjeraša, a onda odgovorio ‘petardom’!

Bundesliga 16. ožu 202417:42 0 komentara

Bavarci su barem privremeno smanjili zaostatak za Leverkusenom.

Premda je primio prvi gol na susretu Bayern je lako prošao gostovanje kod Darmstadta gdje je pobijedio 5-2. Domaćin je poveo golom Skarkea u 28. minuti, ali su do odmora rezultat na stranu Bayerna okrenuli Musiala i Kane. U nastavku je još jednom pogodio Musiala i Gnabry za 4-1, a u nadoknadi je još svaka momčad dala po pogodak. Za Darmstadt je strijelac bio Vilhelmsson, a za goste Tel.

Uz utakmicu više Bayern ima sedam bodova manje od vodećeg Bayera. Za Darmstadt je do 79. minute igrao hrvatski nogometaš Bartol Franjić.

Tek treću pobjedu u sezoni upisao je Mainz koji je kao domaćin svladao Bochum 2-0. Oba pogotka je postigao Burkardt.

Posljednje dvije utakmice na rasporedu su tijekom nedjelje, parovi su Freiburg – Bayer i Borussia (D) – Eintracht.