Atleticu remi, Oblak se ozlijedio pa ga zamijenio Grbić

Nogomet 3. ruj 202220:51 > 20:51 0 komentara
GuliverImages

Nogometaši Real Sociedada i madridskog Atletica odigrali su 1:1 ove subote, u utakmici 4. kola španjolske La Lige.

Već u petoj minuti Atletico je poveo 1:0 golom Alvara Morate. Gosti iz Madrida vodili su do 55. minute, ali je tada na domaće oduševljenje izjednačio nigerijski nogometaš Umar Sadiq.

Do kraja utakmice nije bilo pogodaka, a recimo kako je u 85. minuti hrvatski vratar Ivo Grbić na gostujućim vratima zamijenio ozlijeđenog Jana Oblaka.

Oba sastava sada imaju po sedam bodova te je Atletico šesti na ljestvici, a Real Sociedad osmi.

U nedjelju će igrati Osasuna – Rayo Vallecano, Athletic – Espanyol, Villarreal – Elche i Valencia – Getafe, dok kolo u ponedjeljak zatvaraju Valladolid – Almeria.