Morbidelli najbrži na prvom treningu u Indoneziji

Automoto 27. ruj 20248:45 0 komentara
DPPI Panoramic via Guliver

Vozač Pramaca Franco Morbidelli bio je najbrži na prvom treningu uoči Velike nagrade Indonezije.

Talijan je krug odvezao za 1:30.689 minute, a uspio je to na samom kraju treninga.

Završio je 0,221 sekunde ispred Mavericka Viñalesa na Apriliji, dok je Jorge Martin, Morbidellijev timski kolega i vodeći u prvenstvu, bio treći.

Od četvrtog do šestog mjesta plasirali su se Pedro Acosta (Red Bull Gas Gas), peti je Zarco (Honda), dok je šesti višestruki svjetski prvak Marc Marquez (Gresini Racing). Aktualni svjetski prvak Francesco Bagnaia osvojio je tek 14. mjesto.

Drugi trening na programu je u petak u 8.50 sati, a kompletnu akciju iz Indonezije možete pratiti na Sport Klubu 1.