Američki nogomet 14. velj 20224:04 > 4:10 0 komentara

Los Angeles Ramsi drugi put u povijesti osvojili su Super Bowl, na svom SoFi stadionu slavili su s 26:23 protiv Cincinatti Bengalsa.

Za Ramse je sjajno počelo te su prvi stigli do bodova kada je Beckham Jr. uhvatio touchdown dodavanje Stafforda. Bengalsi su do kraja prve četvrtine smanjili tek field golom McPhersona.

Do novog touchdowna Ramsi su stigli početkom druge četvrtine, a ovog puta dodavanje Stafforda u touchdown pretvara Higgins.

Početak treće četvrtine sjajno su otvorili Bengalsi i poveli nakon samo 12 sekundi kada Higgins koristi sjajno dodavanje Burrowa od 75 jardi. Field golom McPhersona Bengalsi su nakon 4:41 minute igre u trećoj četvrtini otišli na 20:16, da bi Ramsi na minus četiri (20:16) smanjili preko Gaya nakon 8:58 u istoj četvrtini.

U posljednjih 15 minuta obrane su bili na razini, a Ramsi su u posljednji drive krenuli šest minuta prije kraja, a do vodstva su stigli 1:25 do kraja kada su drugi put na utakmici odlično surađivali Stafford i Kupp.

U junaka Ramsa se protvorio Donald koji je zaustavio zadnji pokušaj Burrowa i Bengalsa.

Ramsi su tako drugi put uzeli Super Bowl, prvi put naslov su uzeli 1999., dok je Bengalsima ovo treći poraz u finalima.