Nogomet 20. kol 202313:28 0 komentara

Dinamo se ove sezone neće natjecati u Ligi prvaka, već će protiv Sparte Prag tražiti prolazak u playoff Europa lige.

Idući protivnik Dinamu u Europi, češka Sparta Prag u subotu je odigrala 5. kolo Fortuna lige protiv Teplica, a susret je završio podjelom bodova (1:1).

Sparta je povela u 35. minuti, precizan je bio Kuchta za 1:0. Onda je Sparta krajem prvog poluvremena ostala bez igrača, crveni karton zbog prekršaja dobio je Krejci.

Za podjelu bodova u 85. minuti precizan je bio Yasser.

Sparta je nakon pet kola prva na tablici s 13 bodova, imaju četiri pobjede i jedan remi. Teplice su na 7. mjestu s osam bodova.

Praška Sparta je nakon penala ispala od Kopenhagena u 3. pretkolu Lige prvaka. Prva utakmica Dinama i Sparte igrat će se sljedećeg četvrtka na Maksimiru, a uzvrat je tjedan dana kasnije u Češkoj.