Bundesliga 2. ruj 202317:05 0 komentara

Magdeburg i Hertha odigrali su nevjerojatnu utakmicu u 2. Bundesligi, domaćini su slavili 6:4 u dvoboju punom preokreta.

Hertha je prošle sezone ispala iz Bundeslige, a ne ide im ni u 2. Bundesligi najbolje. Gosti iz Berlina vodili su čak četiri puta u utakmici, ali su na kraju izgubili 6:4.

Poveli su već u drugoj minuti preko Ressea, domaćini su u 7. izjednačili preko Gnake. U 22. Hertha opet vodi preko Winklera, ali u 37. je na semaforu zasvijetlilo 2:2 jer je zabuo Schuler. Prije odlaska na odmor u 43. gosti opet postižu gol, strijelac je Tabaković, međutim početkom drugog poluvremena Magdeburg zabija za 3:3, strijelac je Ceka.

Za 4:3 vodstvo Herthe zabija opet Tabaković u 55. minuti. Bell Bell u 58. poravnao je na 4:4, da bi u 68. za 5:4 Magdeburga zabio El Hankouri, a za konačnih 6:4 strijelac je bio Arslan u 93. minuti.

Magdeburg je 2. na ljestvici s 11 bodova u pet kola, dok je Hertha 16. s tri boda.