Euroleague 9. sij 202422:21 0 komentara

Košarkaši Real Madrida rutinski su svladali Bayern u gostima 92:71 u utakmici 20. kola Eurolige.

Sve vrijeme Kraljevski klub je kontrolirao igru ​​i rezultat, a najveća prednost u prve tri četvrtine iznosila je 15 poena. Domaći su sredinom posljednje četvrtine prišli na -7, no Real je tricama Llulla i Hezonje odbio taj nalet i do kraja deklasirao suparnika.

VEZANA VIJEST

Najučinkovitiji je bio Vincent Poirier s 18 poena (6-7 iz igre, 3sk), Mario Hezonja dao je 17 (6-10 iz igre, 6sk), Džanan Musa 16 (6-13 iz igre), a Sergio Llull dodao 13 poena i 4 asistencije.

Kod Bayerna najefikasniji su bili Sylvain Francisco s 14 poena (5-9 iz igre, 3.) i Leandro Bolmaro s 11 (5-11 iz igre), a Vladimir Lučić 5 poena (2-5 iz igre za 18 minuta).

U sljedećem kolu Real u četvrtak dočekuje Valenciju, dok Bayern istog dana gostuje kod Fenera u Istanbulu.