Nogomet - video 7. ožu 202422:15 0 komentara

Nogometaši Al Nassra doživjeli su novi težak udarac!

U okršaju 23. kola saudijskog prvenstva, zvjezdana momčad Al Nassra poražena je s 1:3 od Al Raeda, 13. momčadi na prvenstvenoj ljestvici. Vrijedi spomenuti, Al Raed vodi hrvatski stručnjak – Igor Jovičević.

Gosti su poveli već u 18. minuti preko El Berkaouija, međutim izgledalo je kao da je taj pogodak bio samo znak za buđenje Al Nassra koji je izjednačio svega šest minuta kasnije preko Aymana Ahmeda.

Na startu drugog poluvremena gosti su opet zabili, već u 46. minuti. Strijelac je bio Fouzair, a konačni rezultat postavio je Amir Saayoud u 87. minuti.

Ovo je treća vezana utakmica u kojoj Al Nassr ne zna za pobjedu. U prethodnom kolu odigrali su 4:4 s Al Hazemom, zadnjom momčadi tamošnjeg prvenstva, a porazio ih je Al Ain u prvoj utakmici četvrtfinala azijske Lige prvaka.

Marcelo Brozović i Cristiano Ronaldo, odigrali su cijeli susret za Al Nassr.

Žuto-plavi nemaju vremena za očajavanje jer ih već u ponedjeljak očekuje uzvrat protiv Al Aina, a prijenos možete pratiti ekskluzivno na Sport Klubu.