Bundesliga 27. sij 202419:05 0 komentara

Nogometaši Bayerna slavili su na gostovanju kod Augsburga s 3-2 i ostali pratitelji lideru Bayeru.

Bavarci u slavili golovima Aleksandra Pavlovića iz 23., Alphonsa Daviesa iz sudačke nadoknade prvog dijela i Harryja Kane iz 58. minute. Oba pogotka domaćina postigao je Ermedin Demirović, i to u 52. i četvrtoj minuti nadoknade drugog poluvremena. Manuel Neuer je u 88.minuti obranio penal Michelu.

Hrvatski napadač Dion Drena Beljo ušao je u 62. minuti za Augsburg, koji je doživio osmi poraz u sezoni te se nalazi na 12. mjestu s 21 bodom.

Dugo će ovu utakmicu pamtiti i mladi Lovro Zvonarek (18). On je u igru ušao u zadnjoj minuti i upisao prve minute za Bayern u Bundesligi. Zamijenio je strijelca Pavlovića. U Bayern je došao iz Slaven Belupa. Igrao je za drugu momčad Bayerna, za koju ove sezone ima 16 nastupa, šest golova i šest asistencija kroz 1308 minuta igre.