Nogomet 28. sij 202420:04 0 komentara

Nogometaši Liverpoola na svom su Anfieldu svladali drugoligaški Norwich 5:2 u utakmici 4. kruga FA Kupa te se tako plasirali u osminu finala.

Strijelci za Liverpool bili su Curtis Jones (16), Darwin Nunez (28), Diogo Jota (53), Virgil van Dijk (63) i Ryan Gravenberch (90+5), dok su pogotke za Norwich postigli Benjamin Gibson (22) i Borja Sainz (69).

Prethodno su se u nedjelju u osminu finala plasirali i Wolverhampton Wanderersi koji je slavili s 2-0 na gostovanju kod West Bromwich Albiona.

Dvoboj Watforda i Southamptona završio je bez pobjednika (1-1). Watford je poveo u 5. minuti golom Matheusa Martinsa, a izjednačio je u 89. minuti Stuart Armstrong te tako osigurao reprizu dvoboja koja će biti odigrana u Southamptonu.

Podsjetimo, navijači su prije početka utakmice toplo dočekali trenera Jürgena Kloppa koji je ovog tjedna najavio odlazak na kraju sezone. Video pogledajte ovdje.