Nogomet 25. ruj 202321:23 0 komentara

U posljednjem susretu šestog kola turske Super lige Hatay je na domaćem terenu pobijedio Trabzon rezultatom 3:2.

Trabzon će se pitati kako su izgubili sva tri boda. Sada za vodećim Fenerbahčeom zaostaju osam bodova.

Gosti su poveli praktički iz prve prilike. U 44. minuti Onuachu je dodao loptu do Edina Višće koji se odlično snašao i postigao gol za 1:0.

U 62. minuti Onuachu je bio strijelac i udvostručio vodstvo Trabzona. U tom trenutku činilo se da je pobjeda praktički u rukama gostiju.

No, Rivas u 72. minuti i Lamkel Ze u 88. minuti nisu mislili tako te su izjednačili na 2:2. No tu nije bio kraj šokovima, jer je Dele-Bashiru u sedmoj minuti sudačke nadoknade pogodio za veliki preokret i konačnu pobjedu Hataya.

Filip Benković odigrao je svih 90 minuta za Trabzonspor, a Tonio Teklić nije ulazio u igru.