Nogomet 27. lis 20238:14 0 komentara

Al Ittihad je kao domaćin u 11. kolu prvenstva Saudijske Arabije odigrao neriješeno s Al Hazemom - 2:2.

Izabranici Nuna Espirita Santa poveli su golom (i još uvijek) službeno najboljeg nogometaša planeta Karima Benzeme u 26. minuti, kada mu je asistirao njegov sunarodnjak N’golo Kante. Do izjednačenja se čekalo do 64. kada je napadač gostiju Al Thani matirao Grohea.

Domaće je u vodstvo vratio Kadesh golom u 81. minuti, a konačan rezultat pet minuta kasnije postavio je Selemani. Tako je Al Ittihad ostao na samo jednoj pobjedi u posljednjih pet kola saudijskog prvenstva.