Bundesliga 4. ožu 202317:26 > 17:27 0 komentara

U 23. kolu Bundeslige Augsburg je upisao pobjedu na domaćem terenu protiv Werder Bremena 2:1, a napadač Augsburga Dion Drena Beljo upisao je prvijenac u Bundesligi.

Beljo je zabio za vodstvo Augsburga u 6. minuti, a Stage je izjednačio u 16. Na asistenciju Demirovića za 2:1 Augsburga u 46. je zabio Maier. Beljo je igrao do 74. minute za Augsburg, koji je sada 13. s 27 bodova.

Pogledajte prvijenac Belje:

Union Berlin i Koln odigrali su bez golova. Za Union Josip Juranović odigrao je cijeli susret, dok je Nikola Soldo za Koln ostao na klupi.

Bez golova su odigrali i Borussia Monchengladbach i Freiburg.

Mainz je golom Luksemburžanina Barreira (33) došao do domaće pobjede nad Hoffenheimom (1:0), za koji je Andrej Kramarić igrao do 59. minute.

Schalke je u gostima svladao “fenjeraša” Bochum 2:0.

Vodi Borussia (D) s 49 bodova ispred Bayerna (46) i Uniona (44).