Bundesliga 19. kol 202317:42 0 komentara

Nogometaši Augsburga gubili su 0:2 u 27. minuti, no do kraja susreta protiv Borussije Monchengladbach odigrali su izjednačeno 4:4 u 1. kolu Bundeslige.

Prvi gol zabio je Monchengladbach u 13. minuti, strijelac je bio Itakura, a to mu je i prvi gol u Bundesligi. Na 2:0 u 27. minuti povisio je Čvančara. Preokret Augsburga započeo je Rexhbecaj dvije minute kasnije kada je zabio za smanjenje vodstva Gladbacha na 2:1.

Za povećanje vodstva Gladbacha na 3:1 u 37. precizan je bio Ngoumou, no četiri minute kasnije na 3:2 smanjio je Bauer. Za izjednačenje precizan je krajem prvog poluvremena bio Michel iz penala.

U 76. za preokret i vodstvo Augsburga zabio je Vargas. U 97. minuti Gladbachu je dosuđen jedanaesterac te je precizan za izjednačenje i podjelu bodova bio Čvančara.

Dion Drena Beljo u igru je ušao u 58. minuti. David Čolina je ostao na klupi Augsburga.