Nogomet - video 29. velj 202421:05 0 komentara
Sport Klub

U okršaju 22. kola saudijskog prvenstva, drugoplasirani Al Nassr je senzacionalno podijelio bodove s zadnjom momčadi lige!

Favorizirani domaćini koji su bili bez suspendiranog Cristiana Ronalda, poveli su nakon penala u 31. minuti, a s bijele točke bio je siguran Talisca.

Na poluvrijeme se otišlo s 1:0, a onda je u nastavku uslijedio pravi kaos.

Al Hazem došao je do izjednačenja u 53. minuti preko Mhemaida, a samo osam minuta kasnije Talisca zabija svoj drugi pogodak za 2:1.

Međutim, gosti su svega pet minuta kasnije došli u priliku iz kontranapada, a zabio je Toze za novo izjednačenje.

Na novi zgoditak trebali smo ponovno čekati svega pet minuta. U 71. je Talisca kompletirao hat trick nakon asistencije Tellesa i činilo se kako će momčad Marcela Brozovića utakmicu odvesti u mirne vode.

Ali hrabri gosti nisu odustajali, u 84. minuti su po treći put stigli do izjednačenja, a strijelac je bio Selemani nakon niza pogrešaka u obrani domaćina.

Al Nassr je nastavio pritiskati u potrazi za četvrtim golom, a priliku su dobili u 92. minuti iz penala nakon što je vratar Al Hazema neoprezno reagirao. Udarac s bijele točke realizirao je Sadio Mane, a ovoga puta činilo se kako gosti zbilja nemaju vremena za novi povratak.

No, još jednom nisu odustajali te su u devetoj minuti sudačke nadoknade stigli i do četvrtog zgoditka. Strijelac je bio Al-Hazmi, a posljednja momčad lige osigurala je tako vrijedan bod u borbi za ostanak.

Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta, a bio je jedan od najboljih igrača Al Nassra s čak sedam kreiranih velikih prilika.