Hokej 9. velj 202311:28 > 11:31 0 komentara

U noći između srijede i četvrtka u NHL ligi odigrana su samo dva susreta, a u oba su slavili domaćini.

New York Rangersi su svladali Vancouver 4:3, dok je Dallas bio bolji od Minnesote 4:1.

U Madison Square Gardenu New York je poveo u prvom dijelu preko Kreidera i Chytila, da bi Garland smanjio pred sam kraj ovog dijela utakmice. U drugih 20 minuta Lafreniere je ponovno doveo New York do plus dva, ali je Podkolzin vratio neizvjesnost.

Zibanejad je četiri minute prije kraja doveo Rangerse u vodstvo od 4:2, a Pettersson je do kraja samo ublažio poraz Vancouvera.

Dallas je protiv Minnesote odradio posao u prvih deset minuta druge trećine. Preko Benn Ja, Faksa i Hakanpaa postigli su tri gola. U završnici ovog dijela igre ubacio je Eriksson, a konačan rezultat na prazna vrata postavio je Hintz.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.