(VIDEO) Duvnjak nakon pobjede: ‘Zasluženo smo pobijedili, borili smo se i pokazali karakter’

Rukomet 4. sij 202419:58 0 komentara

Domagoj Duvnjak je podijelio svoje dojmove nakon pobjede Hrvatske protiv Crne Gore u okviru priprema za Europsko prvenstvo.

U susretu prvog kola Croatia Cupa, hrvatska rukometna reprezentacija je pred 3.000 gledatelja u porečkoj dvorani Žatika pobijedila Crnu Goru sa 29-25 (14-13). Perkovac je podijelio minutažu svojim igračima, a Hrvatska je do pobjede protiv Crne Gore, koju vodi hrvatski stručnjak Vlado Šola, stigla u sjajnoj završnici.

Kapetan Hrvatske, Domagoj Duvnjak podijelio je svoje dojmove nakon pobjede protiv Crnogoraca.

“Prvo poluvrijeme smo dobro stajali u obrani, primili smo 13 gola i to je u redu. Matej je bio dobar na golu, ali mučili smo se u napadu. Simić je bio stvarno nevjerojatan. U drugom poluvremenu smo imali malu krizu, gubili smo 18:15, ali smo se vratili i na kraju pobijedili, rekao bih zasluženo.

Uz borbu i pravi karakter smo krenuli u ovu utakmicu, Ivić na golu je krajem utakmice bio fenomenalan, Zvonimir Srna je cijelu utakmicu odigrao fenomenalno. Noge su nam malo bile teške ulaskom u utakmicu, a posebno kada nam nedostaje pet važnih igrača u rotaciji, to nije lako. Nadam se da će se dečki što prije oporaviti kako bi se vratili treninzima. Siguran sam kako ćemo do prve utakmice na Euru protiv Španjolske biti puno svježiji.”