Luka Cindrić uništio Dance, Barca nadomak Final Foura

Rukomet 11. svi 202322:25 0 komentara
Felipe Mondino via Guliver Images

Hrvatski rukometni reprezentativac Luka Cindrić odigrao je fantastičnu utakmicu u slavlju Barcelone nad danskim GOG-om u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka...

Rukometaši Barcelone pobijedili su GOG iz Gudmea 37:30 i napravili velik korak prema završnom turniru koji će se 17. i 18. lipnja održati u Kölnu.

U raspucanom prvom poluvremenu Barcelona je vodila 19:15, početkom drugog dijela i 22:16 i tu je bilo prilično jasno da će Katalonci pobijediti.

Luka Cindrić, koji je u prvom poluvremenu zabio tri gola, a u drugom pet, poentirao je za velikih 31:23 u 49. minuti, no Danci se nisu predavali. Približili su se na pet golova, da bi Barca ipak zaključila utakmicu dvama golovima u posljednjoj minuti za 37:30.

Cindrić je dvoboj završio s učinkom 8/9, ali ipak nije bio najbolji strijelac utakmice jer je GOG-ov Emil Madsen zabio devet. Uz našeg reprezentativca, Barcelonu su predvodili Fabregas s pet golova te MemWanneN’Guessan Richardson s po četiri.

Ranije su odigrane utakmice Kiel – PSG 27:31, Wisla Plock – Magdeburg 22:22 i Veszprem – Kielce 29:29. Uzvrati su sljedećeg tjedna (17./18. svibnja).