Torcida u zadnjoj minuti porazila Futsal Dinamo i izjednačila seriju na 1:1

Ostali sportovi - Ostalo 28. ožu 202422:19 0 komentara
Screenshot MNK Torcida Youtube

Torcida je u drugoj utakmici četvrtfinalne serije prvenstva Hrvatske u futsalu pobijedila Futsal Dinamo i tako izjednačila ukupni rezultat na 1:1. Podsjetimo, igra se na dva dobivena ogleda pa će odluka o polufinalistu pasti u Zagrebu.

Torcida i Futsal Dinamo odigrali su dramatičnu utakmicu koja je odlučena tek nakon produžetaka. Dinamo je poveo u 13. minuti preko Matea Mužara, a u drugom dijelu Antonio Repić i Ante Kovačević donijeli preokret domaćima. Ipak, Kristijan Postružin dvije minute prije kraja zabio je za produžetke. U njima je bolja bila Torcida golom Tonija Legčevića iz šesterca u zadnjoj minuti.

Do druge pobjede u svojim serijama stigli su Olmissum i Square. Olmissum je na gostovanju porazio Novo Vrijeme 2:0 golovima Josipa Juretića i Jakova Hrstića te tako izborio polufinalni ogled sa Squareom, koji je izbacio Osijek. Osječani su u drugoj utakmici poveli preko Domagoja Domjanovića, ali gosti su okrenuli autogolom Matiasa Mijića te dvama pogocima Marka Kuraje.

Sutra će svoju drugu utakmicu odigrati Crnica i Futsal Pula, a Pula je u prvom susretu na domaćem terenu pobijedila 4:0. Bolji iz tog dvoboja ići će na boljeg iz duela Torcide i Futsal Dinama.