Nogomet 15. ožu 202314:24 > 14:24 0 komentara

Nogometaš Dinama na posudbi u Mariboru Marko Tolić zabio je gol i upisao dvije asistencije u gostima kod Brava u susretu 27. kola slovenske lige. Prvo je u 21. asistirao Jakupovću, četiri minute kasnije zabio je Tolić gol, a pet minuta kasnije asistirao je Watsonu za 3:0.

U drugom poluvremenu, do 60. minute, domaći sastav je smanjio na 2:3, ali u preostalih trideset minuta nije se dogodio preokret i Maribor je sačuvao tri boda. Uvjerljivo vodeća na ljestvici je Olimpija koja uz utakmicu manje ima 60 bodova. Maribor je na 47 bodova.

Tolić je postigao šesti prvenstveni gol ove sezone za Maribor, dok Brnić ima jedan manje.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.