Bundesliga 20. pro 202322:46 0 komentara

Uvjerljivi domaćin bio je Stuttgart koji je s 3:0 nadjačao Augsburg u 16. kolu Bundeslige.

U prvom poluvremenu strijelci su bili Undav u 18. i Guirassy u 45. minuti, dok je domaća dominacija zaključena golom Fuehricha u 69. minuti. Stuttgart se vratio na treće mjesto ljestvice, a za goste iz Augsburga od 68. minute je zaigrao hrvatski napadač Dion Drena Beljo.

Veliki preokret napravio je Eintracht na domaćem terenu protiv Borussije iz Moenchengladbacha te je slavio 2:1. U 27. minuti Woeber je doveo goste u vodstvo, ali je isti igrač isključen u 88. minuti. U nadoknadi je ostvaren veliki preokret, a golove su za domaći sastav zabijali Buta u 92. i Koch u 97. minuti. Hrvatski nogometaš Hrvoje Smolčić ostao je na domaćoj klupi za pričuve.

Pobjedu je prokockao i Freiburg koji je kod Heidenheima vodio 2:1 do 84. minute. Tada je izjednačio Kleidienst, dok je Ginter u 92. pogodio vlastitu mrežu za 3:2 Heindeheima.