Nogomet 11. ožu 202423:25 0 komentara

Al Ain prvi je polufinalist azijske Lige prvaka nakon što je izbacio Al Nassr nakon lutrije penala.

Al Ain je u prvoj utakmici bio bolji s 1:0, Al Nassr je nakon 120 minuta imao 4:3 te se otišlo u lutriju penala.

Sve je krenulo golovima Rahimija u 28. i 45. minuti za 2:0 gostiju, no pred kraj poluvremena smanjio je Ghareeb. U 51. minuti autogolom Eise, Al Nassr je došao do 2:2, a u 72. minuti prvi put su došli do vodstva u Rijadu preko Tellesa.

Otišlo se u produžetke gdje smo imali što vidjeti. U 98. minuti Al Nassr je ostao s desetoricom na terenu nakon što je crveni karton zaradio Al Yahya. Samo pet minuta kasnije iskoristio je to Al Ain te došao do novog izjednačenja preko Al Shamsija.

U 118. minuti ukazala se nada za Al Nassr, Ronaldo je izborio kazneni udarac te je sigurno realizirao penal te se otišlo u lutriju penala.

Tamo se s(p)retnijim pokazao sastav iz Ujedinjenih Arapskih Emirata koji je izborio polufinale, a jedan od penala promašio je i Brozović.