Bundesliga 23. ruj 202317:31 > 17:43 0 komentara

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zabio je za svoj Hoffenheim u pobjedi na gostovanju kod Union Berlina u 5. kolu Bundeslige 2:0. U kaznenom prostoru oborio ga je iskusni talijanski stoper Leonardo Bonucci i Kramarić je sam namjestio loptu na bijelu točku i u 22. minuti zabio za 1:0 gostiju. Napadaču Vatrenih to je bio treći pogodak u ligi ove sezone, ali i četvrta utakmica u nizu u kojoj je zabio gol, nakon Latvije i Armenije za reprezentaciju te Kölna prošlog vikenda. Kramarić je igrao do 74. minute, a Josip Juranović je za Union odigrao cijelu utakmicu...