Bundesliga 2. ožu 202420:47 0 komentara

U susretu 24. kola Bundeslige, Wolfsburg je doživio novi poraz.

Večernji okršaj Wolfsburga i trećeplasiranog Stuttgarta pripao je gostima.

Dva pogotka za Stuttgart postigao je Gvinejac Serhou Guirassy u 14. i 53. minuti.

Joakim Maehle privremeno je poravnao rezultat u 50. minuti na dodavanje Majera.

Joshua Vagnoman je u 78. minuti povisio vodstvo gostiju, a konačan rezultat postavio je Lukas Nmecha u 83. minuti.

Niko Kovač je pod velikim pritiskom te se sve više priča o njegovom otkazu jer Wolfsburg još uvijek ne zna za pobjedu u 2024. godini. Naime, ovo im je već deveta utakmica bez pobjede te treći poraz u navedenom periodu. Vukovi su posljednju ligašku pobjedu upisal 16. prosinca kada su s minimalnih 0:1 svladali Darmstadt, posljednju momčad lige.

Stuttgart je ostao trećeplasirani s 50 bodova šest više od Dortmunda, dok je Wolfsburg na 13. poziciji.