Nogomet 15. sij 202320:43 > 20:45

U susretu 18. kola turskog prvenstva, drugoplasirana momčad Fenerbahcea došla je do vrijednih bodova tijekom sudačke nadoknade u dvoboju protiv Gaziantepa (2:1).

Dvostruki strijelac – Ekvadorac Enner Valencia otvorio je susret golom u 8. minuti. Minimalno vodstvo Fenerbahcea na semaforu je stajalo do 55. minute kada izjednačenje domaćinima donosi Grk – Stelios Kitsiou.

Kada je izgledalo kako će Gaziantep i Fenerbahce remijem podijeliti bodove, Enner Valencia se ponovno ukazao pobjedničkim golom na otvaranju sudačke nadoknade za konačnih 2:1.

Fener je pobjedom zadržao priključak nad vodećim Galatasarayem koji ima 4 boda prednosti.