Bundesliga 13. tra 202417:52 0 komentara

Borussia Dortmund ostala je u utrci s Leipzigom za četvrto mjesto porazivši u Mönchengladbacu imenjaka Borussiju 2:1 golovima Marcela Sabitzera u prvom poluvremenu.

Utakmicu u Mönchengladbachu obilježila je i bizarna situacija s početka drugog poluvremena kada je Sabitzer realizirao penal za vodstvo Dortmunda 3:1, nakon čega je sudac poništio kazneni udarac na uputu VAR-a.

Bayern je kod kuće golovima Guerreira Müllera u drugom poluvremenu svladao Köln 2:0 i opet na tri boda pobjegao Stuttgartu, koji u 18.30 igra protiv Eintrachta iz Frankfurta.

Bochum i Heidenheim odigrali su 1:1 uz dva gola Kevena Schlotterbecka. Igrač Bochuma u 81. minuti nesretno je i nespretno zatresao svoju mrežu, ali se onda iskupio u 90. minuti za 1:1.