Nogomet 28. velj 202422:51 0 komentara

Suparnik zagrebačkog Dinama u osmini finala Konferencijski lige, solunski PAOK upisao je gostujuću 2-0 pobjedu protiv Panserraikosa u susretu 25. kola grčkog prvenstva

PAOK je do pobjede stigao golovima Ioannisa Konstanteliasa u posljednjim trenucima prvog i nakon autogola Stavrosa Petavrakisa u posljednjim trenucima susreta.

Domaći sastav je utakmicu zaključio s dva igrača manje, u 69. minuti je isključen Maxmiliano Moreira, a Panagiotis Deligiannidis u 83. minuti. Dominik Kotarski nije branio za pobjednički sastav. PAOK u nedjelju očekuje gostovanje kod Lamije, a 7. ožujka i u Zagrebu protiv Dinama u prvom susretu osmine finala Konferencijske lige.