Bundesliga 10. svi 202422:40 0 komentara

U prvom ogledu 33. kola Bundeslige nogometaši Stuttgarta upisali su novu pobjedu, slavili su kod Augsburga 1-0 te su privremeno stigli na drugo mjesto ljestvice.

Stuttgart je preskočio Bayern na ljestvici od kojeg ima bod više, ali Bavarci tek moraju odigrati svoj dvoboj ovog kola. Augsburg je upisao četvrti ligaški poraz u nizu.

Utakmica je odlučena početkom drugog dijela, u 48. minuti je jedini pogodak postigao Guirassy, drugi najbolji strijelac Bundeslige. Kod Augsburga je cijelu utakmicu odigrao Kristijan Jakić, dok je Dion Drena Beljo zaigrao tek od 85. minute.

Subotnji parovi su Leipzig – Werder, Freiburg – Heidenheim, Borussia (M) – Eintracht, Koeln – Union Berlin i Mainz – Borussia (D), dok se posljednje tri utakmice kola igraju u nedjelju. Sastaju se Darmstadt – Hoffenheim, Bayern – Wolfsburg i Bochum – Bayer.