Bundesliga 4. velj 202317:33 > 17:37 0 komentara

Union Berlin našeg Josipa Juranovića nedjelju će dočekati kao vodeći na tablici. Danas su s 2:1 slavili protiv Mainza te tako nastavljaju svoju čudesnu sezonu.

U 19. kolu Bundeslige, u popodnevnom terminu odigrano je pet utakmica, a prva priča svakako je pobjeda Union Berlina te bar privremeno preuzimanje vrha Bundeslige.

Union je slavio s 2:1 protiv Mainza pogocima Behrensa i Siebatheu, za goste je strijelac Ingavartsen. Naš Josip Juranović nije ulazio u igru.

Borrusia iz Dortmunda uvjerljivo je s 5:1 slavila protiv Freiburga. Utakmicu je obilježio prvijenac oporavljenog Haller, a za Dortmund su još zabijali Schlotterbeck, Adeyemi, Brandt i Reyna, dok je za Freiburg zabio Holer.

Hoffenheim našeg Kramarića teško je stradao u Bochumu. Domaćini su slavili s 5:2 u utakmici dva davljenika koji će se kako stvari stoje boriti za opstanak. Kramarić je odigrao cijelo drugo poluvrijeme, ali je ostao bez konkretnog učinka.

Koln i Leipzig odigrali su mršavih 0:0. Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za Leipzig.

Eintracht iz Frankfurta uvjerljivo je s 3:0 na svom terenu slavio protiv berlinske Herthe. Dva gola postigao je Kolo Muani, a jedan je dodao Buta. Kristijan Jakić je ušao u 90. Hrvoje Smočić je ostao na klupi Eintrachta. Filip Uremović je odigrao svih 90 minuta za Herthu, Ivan Šunjić nije ulazio u igru.