Pobjede Bešiktaša i Fenera, Rebić igrao, Livaković na klupi

Nogomet 3. ruj 202323:04 0 komentara
Ahmad Mora/DeFodi Images via Guliver Images

Turski nogometni velikani Bešiktaš i Fenerbahče ostvarili su pobjede u susretima 4. kola nacionalnog prvenstva.

Bešiktaš je na svom travnjaku pobijedio Sivasspor sa 2-0, dok je Fenerbahče na gostovanju porazio Ankaragucu sa 1-0.

Golove za pobjedu Bešiktaša postigli su Omar Colley (25) i Milot Rashica (40).

Bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić za pobjednički sastav je igrao od 75. minute.

Uspješan je bio i Fener koji je u Ankari porazio Ankaragucu sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Bright Osayi-Samuel u 60. minuti na asistenciju Edina Džeke.

Vratar hrvatske vrste Dominik Livaković utakmicu je pratio s Fenerove klupe za pričuve.

Konyaspor je kao gost porazio Istanbul Basaksehir sa 1-0, a strijelc je bio Sokol Cikalleshi u 53. minuti.

Za pobjednički sastav je do 62. minute igrao Robert Murić.

Na ljestvici vodi Fenerbahče s devet bodova, Konyaspor ima osam, a Galatasaray i Bešiktaš po sedam bodova.