Trebao je to biti ‘konačni okršaj’ Ronalda i Messija, ali nije se dogodio: Hrvate ‘razveselio’ Broz

Nogomet 1. velj 202420:01 > 21:11 0 komentara
AP Photo/Hussein Malla via Guliver

Prijateljska utakmica između Al Nassra i Intera iz Miamija trebala je biti prava poslastica za navijače dvojice najvećih igrača 21. stoljeća, međutim, to im je uskraćeno, ali su dobili feštu golova na samom startu utakmice.

Kada je objavljeno da će Al Nassr, klub u kojem igra Cristiano Ronaldo, i Inter Miami, čija je zvijezda Lionel Messi, odigrati prijateljsku utakmicu, ljudi su to okarakterizirali kao posljednji okršaj dvojice igrača čije je rivalstvo obilježilo 21. stoljeće.

No, izravni dvoboj dvojice najboljih sada se nije dogodio. Klub iz Saudijske Arabije potvrdio je da Ronaldo od ranije ima problema s ozljedom i da je u završnom procesu oporavka, ali da neće biti spreman za spomenutu utakmicu protiv gostiju iz SAD-a.

S druge strane, trener Inter Miamija Gerardo Martino odlučio je ostaviti argentinskog napadača na klupi na početku utakmice, pa će navijači koji su požurili kupiti ulaznice za dvoboj spomenute dvojice za to ostati uskraćeni. zadovoljstvo.

“Utješna” nagrada bit će to što će od prve minute na teren igrači poput Marcela Brozovića, Otavija, Luisa Suareza, Sergija Busquetsa

Sigurno će biti hrpa razočaranih obožavatelja koji su kupili ulaznice po smiješnim cijenama, a ona “premium” koštala je preko 11 tisuća dolara.

Bez obzira što je tim iz Rijada nastupio bez najboljeg strijelca, to ih nije spriječilo da u prvih 15 minuta postignu tri gola i potpuno potope goste iz Miamija. Marcelo Brozović asistirao je za Otavia i vodstvo 1:0 u 3. minuti, u 10. je strijelac bio Talisca, dok je dvije minute kasnije zabio Laporte golčinu sa 70-ak metara za 3:0 u prvom poluvremenu.

​Talisca je u 51. zabio za 4:0, Maran u 68. za 5:0, a šesti je gol zabio Talisca.