Tinejdžeri izvukli Hajduk protiv četvrtoligaša

Hrvatska 27. ruj 202217:29 > 17:30 0 komentara
Miro Gabela / Hajduk.hr

Nakon Uranije iz Baške Vode nogometaši Hajduka dolaskom su počastili i prijatelje iz opuzenskog Neretvanca gdje su odigrali još jednu prijateljsku utakmicu. Iako je domaćin poveo, Hajduk je u finišu preokrenuo rezultat...

Povodom 90 godina četvrtoligaša Neretvanca Hajduk je u Opuzenu odigrao prijateljsku utakmicu i slavio 2:1.

Domaćin je na poluvremenu vodio 1:0 golom Vučkovića u 34. minuti, nakon što je Sesar oduzeo loptu Vuškoviću. Dugo je Neretvanac držao prednost, sve do 79. minute kada je Mikanović ubacio, a sedamnaestogodišnji Boško Jemo s pet metara pogodio za 1:1. Pobjedu Hajduku donio je u 89. minuti također sedamnestogodišnji Nino Duić na asistenciju Jeme.

Za momčad Mislava Karoglana igrali su Sentić, Lovrencsics, Vušković, Borevković, Prpić, Fossati, Vuković, Krovinović, Kalik, Sahiti i Šarić, a u drugom poluvremenu priliku su dobili još Dimitrov, Đolonga, Vrcić, Jurić-Petrašilo, Šemiga, SIgur, Jemo i Duić.

U nedjelju 2. listopada Hajduk nastavlja SuperSport HNL gostovanjem na Rujevici kod Rijeke.