Novi gol Vlašića, ali tri boda za Pašalićevu Atalantu

Nogomet 1. ruj 202222:48 0 komentara
NicolòxCampo via Guliver Images

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić bio je strijelac jedinog pogotka za Torino u 1-3 (0-1) porazu na gostovanju kod Atalante u susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Vlašić je u 77. minuti pogodio za smanjenje rezultata na 2-1 snažnim udarcem sa 10-ak metara nakon dodavanja Pellegrija. To je njegov drugi gol za klub.

Junak pobjede Atalante bio je Nizozemac Koopmeiners koji je postigao sva tri gola, prvog i trećeg s bijele točke u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i 84. minuti, a drugog preciznim udarcem sa 20 metara u 47. minuti.

Ovom pobjedom Atalanta je izbila na vrh ljestvice sa 10 bodova, koliko ima i druga Roma, dok je Torino osmi sa sedam bodova.

Vlašić je igrao čitav susret za Torino, dok je Mario Pašalić bio na terenu za Atalantu do 80. minute.

Istovremeno su Bologna i Salernitana igrale 1-1 (0-0). Domaće je u vodstvo doveo Arnautović (52-11m), a izjednačio je Dia (88).

Domagoj Bradarić igrao je do 54. minute za Salernitanu koja sada ima četiri boda, dok je Nikola Moro ostao na klupi Bologne koja ima dva boda.