Raspored svih utakmica na Euru u Njemačkoj

Euro2024 10. lip 202414:35 > 22. lip 2024 23:07 0 komentara
REUTERS/Michaela Stache via Guliver Image

Europsko prvenstvo započinje u petak utakmicom Njemačke i Škotske u Munchenu, donosimo vam detaljan raspored svih utakmica.

SKUPINA A (Njemačka, Škotska, Mađarska, Švicarska)

1. kolo
14. lipnja Njemačka – Škotska 5:1

15. lipnja  Mađarska – Švicarska 1:3

2. kolo
19. lipnja Njemačka – Mađarska 2:0
19. lipnja Škotska – Švicarska 1:1

3. kolo
23. lipnja Švicarska – Njemačka (21:00, Frankfurt)
23. lipnja Škotska – Mađarska (21:00, Stuttgart)

SKUPINA B (Španjolska, HRVATSKA, Italija, Albanija)

1. kolo
15. lipnja Španjolska – HRVATSKA 3:0
15. lipnja Italija – Albanija 2:1

2. kolo

19. lipnja HRVATSKA – Albanija 2:2
20. lipnja Španjolska – Italija 1:0

3. kolo
24. lipnja HRVATSKA – Italija (21:00, Leipzig)

24. lipnja Albanija – Španjolska (21:00, Dusseldorf)

SKUPINA C (Engleska, Danska, Srbija, Slovenija)

1. kolo
16. lipnja Slovenija – Danska 1:1

16. lipnja Srbija – Engleska 0:1

2. kolo
20. lipnja Slovenija – Srbija 1:1
20. lipnja Danska – Engleska 1:1

3. kolo
25. lipnja Engleska – Slovenija (21:00, Koln)
25. lipnja Danska – Srbija (21:00, Munchen)

SKUPINA D (Nizozemska, Francuska, Poljska, Austrija)

1. kolo
16. lipnja Poljska – Nizozemska 1:2
17. lipnja Austrija – Francuska 0:1

2. kolo

21. lipnja Poljska – Austrija 1:3
21. lipnja Nizozemska – Francuska 0:0

3. kolo
25. lipnja Nizozemska – Austrija (18:00, Berlin)

25. lipnja Francuska – Poljska (18:00, Dortmund)

SKUPINA E (Ukrajina, Belgija, Slovačka, Rumunjska)

1. kolo
17. lipnja: Rumunjska – Ukrajina 3:0
17. lipnja Belgija – Slovačka 0:1

2. kolo
21. lipnja Slovačka -Ukrajina 1:2
22. lipnja Belgija – Rumunjska 2:0

3. kolo
26. lipnja Slovačka – Rumunjska (18:00, Frankfurt)
26. lipnja Ukrajina – Belgija (18:00, Stuttgart)

SKUPINA F (Portugal, Turska, Češka, Gruzija)

1. kolo
18. lipnja Turska – Gruzija 3:1
18. lipnja Portugal – Češka 2:1

2. kolo
22. lipnja Gruzija – Češka 1:1
22. lipnja Turska – Portugal 0:3

3. kolo
26. lipnja Gruzija – Portugal (21:00, Gelsenkirchen)
26. lipnja Češka – Turska (21:00, Hamburg)

OSMINA FINALA

29. lipnja: 2A – 2B (18:00, Berlin)
29. lipnja: 1A – 2C (21:00, Dortmund)
30. lipnja: 1C – 3D/E/F (18:00, Gelsenkirchen)
30. lipnja: Španjolska – 3A/D/E/F (21:00, Koln)
1. srpnja: 2D – 2E (18:00, Dusseldorf)
1. srpnja: Portugal – 3A/B/C (21:00, Frankfurt)
2. srpnja: 1E – 3A/B/C/D (18:00, Munchen)
2. srpnja: 1D – 2F (21:00, Leipzig)

ČETVRTFINALE

5. srpnja: pobjednik 2. i 4. osmine finala (18:00, Stuttgart)
5. srpnja: pobjednik 5. i 6. osmine finala (21:00, Hamburg)
6. srpnja: pobjednik 1. i 3. osmine finala (18:00, Dusseldorf)
6. srpnja: pobjednik 7. i 8. osmine finala (21:00, Berlin)

POLUFINALE

9. srpnja: pobjednik 1. i 2. četvrtfinala (21:00, Munchen)
10. srpnja: pobjednik 3. i 4. četvrtfinala (21:00, Dortmund)

FINALE

14. srpnja (21:00, Berlin)

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!