Rakitić opet oduševio svojim divnim potezom

Nogomet 22. tra 20228:41 > 8:44 0 komentara
Guliver Image

Ivan Rakitić je nakon gostujuće pobjede Seville 3:2 protiv Levantea u 33. kolu Primere oduševio sve.

Sevilla je povela u 14. minuti golom Corone, Levante je izjednačio preko Moralesa iz penala u 22. minuti. U 27. Corona je opet zabio za Sevillu.

U 71. minuti domaći kapetan Morales je opet dobio šansu iz penala, no ovaj puta nije zabio.

Sevilla je u 81. minuti golom Joulesa Koundéa i Rakitićevom asistencijom povisila na 3:1 da bi Roberto Soldado u 87. minuti zabio za konačnih 2:3.

Poraz od Seville Levante je gurnuo šest bodova ispod crte u borbi za ostanak u Primeri. Sada su 19., a Cadiz koji je 17. bježi im za šest bodova.

Sve je to pogodilo i kapetana Josea Luisa Moralesa koji se rasplakao. Njemu je prišao Rakitić i počeo ga grliti i tješiti.