Biuk ipak nije debitirao za novi klub koji je slavio protiv Baturine

Nogomet 29. sij 202422:42 0 komentara
Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports via Guliver Images

U posljednjem susretu 24. kola druge španjolske lige Real Valladolid je pobijedio Racing Santander 3:1 uz nastupe hrvatskih nogometaša Stanka Jurića i Roka Baturine.

Anuar je doveo domaći sastav u vodstvo u 31. minuti, izjednačio je Peque Fernandez u 59. minuti, a pobjedu Valladolidu s dva gola u nizu donio je Victor Meseguer (67, 72).

Od 74. minute je domaći sastav igrao s igračem manje nakon isključenja Flaviena Boyoma.

Za pobjednički sastav je od 60. minute igrao Stanko Jurić, dok novo pojačanje Stipe Biuk nije ulazio u igru. Na suprotnoj strani je do 71. minute igrao Roko Baturina.

Valladolid je ovom pobjedom napredovao na peto mjesto “Segunde” sa 39 bodova, šest manje od lidera Leganesa. Racing Santander je 12. sa 33 boda.